Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Jak korzystać z urządzeń bez dostępu do internetu

Aby móc korzystać z podstawowych funkcji modułów GPS/GSM wystarczy zwykły telefon komórkowy. Moduły mogą komunikować się z nami dzięki wiadomościom SMS. W zależności od modelu urządzenia do dyspozycji mamy do pięciu numerów telefonów, na które moduły mogą wysyłać wiadomości SMS z informacjami. Zapisanie numerów telefonów jest również bardzo przydatne do używania przycisku SOS w module. Możliwe jest również programowanie pracy urządzenia dzięki wysyłaniu wiadomości SMS z telefonu komórkowego.

Podstawowe funkcje jakie możemy programować za pomocą telefonu komórkowego:

Automatyczna lokalizacja i raportowanie pozycji,
Alarm SOS
Alarm wstrząsowy
Ustanie granic przemieszczania "Geo - fence': ograniczenie ruchów w obrębie wyznaczonego obszaru przekroczenie wyznaczonej granicy jest sygnalizowane.
Alarm niskiego stanu baterii.

Urządzenie może również podać dokładny adres np. Krakowska 1, Poznań, Polska

Funkcja obsługi urządzenia przez komunikaty SMS jest bardzo wygodna np. w podróży lub nie mamy dostępu do internetu

W każdej chwili możemy wyłączyć komunikacje drogą SMS i wrócić do obsługi urządzenia przez platformę internetową Track and Fun.

Szczegółowe informacje dostępne są w instrukcji obsługi konkretnego modułu.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.