Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
13Mar

Podróże

Category: Track
Author: 

Zbierz w podróż wszystkich swoich znajomych. Teraz siedząc w domu mogą zwiedzać świat razem Tobą! Jak to możliwe?

Teraz dzięki aplikacji na telefon z androidem mogą patrzeć gdzie teraz się znajdujesz a dzięki bogatemu oprogramowaniu zobaczyć to co Ty. Jeżeli chcesz pokazać im coś niezwykłego wystarczy, że zrobisz zdjęcie i umieścisz go na platformie a zostanie ono dopasowane do miejsca w którym się znajdowałeś w chwili robienia zdjęcia. Już nie musisz dzwonić, że dojechałeś do hotelu, w jakim mieście jesteś a wrażeniami dzielić się dopiero po powrocie.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.