Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
13Mar

Żeglarstwo

Category: Track
Author: 

Żeglarstwo to kolejna pasja w uprawianiu, której platforma Track and Fun jest pomocna. Teraz informacja gdzie w danej chwili znajduję się żaglówka czy łódka i w którą stronie płynie są nie tylko ważna dla znajomych, czy rodziny. Dzięki platformie możemy otrzymać informacje o nagłych zmianach pogody.

Jeżeli wpłyniemy w obszar, nad który nadciąga silny wiatr lub burza centrum informacji może przesłać do nas ostrzeżenie.

Możemy wyznaczać i dokumentować własne szlaki i dzielić się nimi. Nie bez znaczenia jest spokój naszych bliskich, którzy mogą siedząc w domu śledzić naszą przygodę i nie martwić się gdzie jesteśmy i co się z nami dzieje. A my możemy naszą podróż wzbogacić o ciekawe lub śmieszne komentarze oraz zdjęcia. Teraz już nie będziesz musiał czekać na powrót z rejsu, aby pokazać gdzie byłeś a dzięki bogatym mapom satelitarnym z ogromnymi możliwościami wszyscy będą się czuli jakby brali udział w rejsie.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.