Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Super User

Super User

Telefony komórkowe mogą być trackingowane w taki sam sposób jak specjalne moduły. Teraz już nie zgubimy telefonu komórkowego. Możemy błyskawicznie znaleźć zgubiony telefon a w razie kradzieży widzimy gdzie telefon się przemieszcza. Specjalna aplikacja przeznaczona dla systemu Android przygotowana specjalnie dla platformy Track and Fun pozwala na korzystanie z większości udogodnień i raportów jakie ma

Aby utworzyć swoją grupę użytkowników np. moja rodzina, grupa kolarska dynamo, itd. logujemy się na platformę trackingową Track and Fun (jeżeli nie mamy jeszcze konta to możemy użyć loginu tym czasowego lub założyć sobie konto). Następnie z menu górnego wybieramy opcjęZarządca lokalizatora a z rozwijanego menu Zarządzenie grupą i obiektem:

Najeżdżamy wskaźnikiem myszy na obszar zarządzanie grupą i naciskamy prawy przycisk myszy. Pojawi się nam opcja Dodaj grupę (tak jak na obrazku powyżej). Klikamy na dodaj grupę i pojawiają się nam opcje:

Wypełniamy nazwę i opis następnie klikamy Zapisz.

Jeżeli chcemy stworzyć pod grupę w danej grupie. To wówczas w obszarze obszarze zarządzanie grupą najeżdżamy na nazwę grupy i przyciskamy prawy przycisk myszy:

Aby dodać użytkownika musisz zalogować się na platformę Track and Fun (jeżeli nie masz jeszcze konta przejdź do zakładanie konta) następnie z menu górnego wybieramy Zarządca lokalizatora a następnie z rozwijanego menu wybieramy opcję zarządzanie użytkownikami:

Najeżdżamy wskaźnikiem myszy na obszar zarządca użytkowników i klikamy prawy przycisk myszy. Pojawi się opcja dodaj użytkownika, klikamy na nią:

Pojawi się okno do wprowadzenia nowego użytkownika:

Wystarczy wpisać użytkownika i hasło oraz zatwierdzić naciskając Zapisz.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.