Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
13Mar

Motory

Category: Track
Author: 

Teraz użytkownicy jednośladów mają takie same możliwości jak właściciele samochodów. Śledzenie w trybie rzeczywistym, czy system bezpieczeństwa oparty na nieprzekraczalnej wyznaczonej na mapie strefie to tylko początek.

Możecie dzielić się trasami z innymi a w czasie wspólnych wyjazdów nie musicie się zastanawiać gdzie został Wasz kolega. Natomiast zdjęcia z wyprawy możecie zostaną posortowane według czasu i dopasowane do drogi. Jeżeli znajdziecie na trasie coś ciekawego lub niebezpiecznego możecie zaznaczyć to na mapie dodają POI (czyli opis na mapie). W ten sposób możecie zostawić informacje na mapie dla znajomych np. tu podają dobre golonko.

Urządzenie dedykowane do motorów pozwalają na:

- śledzenie ruchu pojazdu w czasie rzeczywistym,

- zdalną kontrolę prędkości,

- zdalną kontrolę zużycia paliwa,

- możliwość odcięcia dopływu paliwa,

- możliwość zdalnej kontroli pracy silnika,

- uruchomienie alarmu gdy motor przekroczy wyznaczoną przez nas na mapie granice,

- sprawdzić ilość i czas postojów,

- platforma pozwala również na komunikację z policją w razie kradzieży.

Platforma wraz z towarzyszącymi im specjalnymi urządzeniami to nowoczesny system alarmowy i przeciw kradzieżowy!

Możemy zapobiec kradzieży dzięki odcięciu dopływ paliwa do silnika. Możemy wyznaczyć strefę bezpieczeństwa (geo fance) po przekroczeniu granicy, której otrzymamy informację alarmową i podjąć niezbędna działania:

 gps traking samochów

Dzięki systemowi śledzenia w czasie rzeczywistym możemy śledzić gdzie i z jaką prędkością porusza się nasz motor lub motor znajomych i w razie potrzeby zatrzymać go zdalnie!

Track and Fan to również ogromna liczba raportów!

Urządzenia dedykowane dla motorów.

 

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.