Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
13Mar

Osoby starsze

Category: Track
Author: 

Osoby starsze i chore potrzebują szczególnej opieki. Czasami pośród codziennych obowiązków zapominamy o tym, że oni również potrzebują naszej pomocy. Wystarczy jeden nieodebrany telefon i zaczynamy się niepokoić.

Nasze rozwiązania to nie tylko wygoda dla nas ale również swoboda i poczucie bezpieczeństwa dla osób starszych i chorych. Aby powiadamiać nas o tym, że coś się dzieje wystarczy, że osoba naciśnie przycisk SOS a na podanego wcześniej numer telefonu (lub telefonów), zostanie wysłany SMS o treści "Pomoc"  oraz koordynaty geograficzne. Jeżeli nie mamy dostępu do do internetu i platformy Track and Fan wystarczy wybrać numer urządzenia a ono automatycznie wyśle nam SMS z dokładnym adresem gdzie znajduje się urządzenie  np. Krakowska 4, Kraków Polska. Urządzenia działają na całym świecie. Jest to o tyle ważne, że osoba która poczuje się słabo może nie mieć siły na wybieranie numeru telefonu i tłumaczenie co się stało i gdzie dokładnie się znajduje zwłaszcza, że w danej chili może tego po prostu nie wiedzieć, co w znaczny sposób ogranicza nam możliwość szybkiego udzielenia pomocy. Funkcja ta dzięki komunikacji SMS działa z każdym telefonem komórkowym. Rozwiązanie to również doskonale się sprawdza jak się zgubimy! Oczywiście wykorzysta wykorzystanie platformy Track and Fun daje dużo większe możliwości. Możemy między innymi wyznaczyć granice przekroczenie których wygeneruje alarm i podanie współrzędnych geograficzne gdzie znajduje się urządzenie. Możemy też obserwować w jakim kierunku się przemieszcza.

 

Nasza platforma umożliwia nie tylko pomoc w sytuacjach zagrożenia życia ale także w codziennych problemach. Osoby cierpiące na zanik pamięci mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie. Tak samo jak Ci, którzy zgubią się na spacerze, wycieczce lub grzybach.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.