Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
13Mar

Samochody

Category: Track
Author: 

Rozwiązania oferowane dla samochodów i pojazdów to ogromny wachlarz możliwości! To doskonały system zabezpieczeń połączony ze śledzenia pojazdu i zbierania informacji o jego pracy. W odróżnieniu od standardowych systemów zabezpieczeń teraz możesz w czasie rzeczywistym zapobiegać kradzieży auta a nie tylko być informowanym o fakcie włamania do samochodu.  

Urządzenie dedykowane do samochodów pozwalają na*:

- śledzenie ruchu pojazdu w czasie rzeczywistym,

- kontrolę otwarcia drzwi,

- możliwość zdalnego otwarcia drzwi przy zatrzaśnięciu kluczyków w środku,

- zdalną kontrolę prędkości,

- zdalną kontrolę zużycia paliwa,

- możliwość odcięcia dopływu paliwa,

- możliwość zdalnej kontroli pracy silnika,

- uruchomienie alarmu gdy samochód przekroczy wyznaczoną przez nas na mapie granice,

- sprawdzić ilość i czas postojów,

- możliwość zlokalizowania samochodu za pomocą każdego telefonu komórkowego,

- możliwość podania adresu pod jakim zostawiliśmy samochód np. zwiedzając miasto (działa na każdym telefonie komórkowym)

- platforma pozwala również na komunikację z policją w razie kradzieży.

*- dostępne opcje zależne są od wersji urządzenia

Platforma wraz z towarzyszącymi im specjalnymi urządzeniami to między innymi nowoczesny system alarmowy i przeciw kradzieżowy!

Możemy zapobiec kradzieży dzięki alarmowi otwieranych drzwi i odciąć dopływ paliwa do silnika. Możemy wyznaczyć strefę bezpieczeństwa (geo fance) po przekroczeniu granicy, której otrzymamy informację alarmową i podjąć niezbędna działania:

 gps traking samochów

Dzięki systemowi śledzenia w czasie rzeczywistym możemy śledzić gdzie i z jaką prędkością porusza się nasz samochód i w razie pootrzeby zatrzymać go zdalnie! Możemy nawet uruchomić podsłuch w samochodzie lub po prostu wysłać SMS: "Synu jedziesz za szybko!".

Track and Fan to również ogromna liczba raportów!

 

Dzięki rozwiązaniom dostępnym na platformie Track and Fun w czasie podróży w dwa lub więcej samochodów już się nie zgubicie! Możliwość nie tylko sprawdzenia na mapie gdzie znajduje się towarzysz podróży ale śledzenia jego trasy na bieżąco pozwala na spokojną jazdę bez stresu itelefonów: " Gdzie jesteście?", "Kiedy dojedziecie?", "Czy już wyjechaliście?" itd.

To również możliwość pozostawianie informacji dla współtowarzyszy podróży z umiejscowieniem informacji na mapie (patrz tworzeni POI) np. "Dobre jedzenie", "Punkt widokowy", "Tanie paliwo", itd.

 

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość zlokalizowania samochodu.

Funkcja ta umożliwia nie tylko zwrócenie koordynatów geograficznych  ale adresu pod którym zostawiliśmy samochód.

Jak to działa? Wystarczy tylko zadzwonić z dowolnego telefonu komórkowego (numer którego został wcześniej zapisany w urządzeniu) na numer urządzenia a ono wyśle nam wiadomością SMS dokładny adres pod którym zostawiliśmy samochód. Opcja ta działa prawie na całym świecie! Jeżeli wypożyczyliśmy samochód na urlopie lub w czasie podróży biznesowej z wypożyczalni i poszliśmy zwiedzać miasto i mamy problem aby trafić z powrotem możemy użyć np. miniaturowego urządzenia TR70. Można go zostawić w dowolnym miejscu w samochodzie. Ogromną zaletą tego urządzenia jest fakt, że współpracuje z każdym telefonem komórkowym. Smartfony mają oczywiście znacznie większe możliwości!

Urządzenia dedykowane dla samochodów.

O nas

Track and Fun to darmową platformą internetowa GPS służącą do ustalenia trasy przemieszczania się w czasie rzeczywistym ludzi i obiektów.

Śliwkowa 4,
30-611 Kraków

POLSKA

+048 455 29 4567
+048 507131527

Ostatni Tweet

Any data to display

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje z naszej platformy.